Proč bikefix?

Zde jsou důvody proč zvolit nás

Jednoduchá online rezervace

Zadejte vaše PSČ a objednejte si servis přímo z vašeho počítače nebo mobilního telefonu. Váš mechanik vás bude kontaktovat a domluvíte si podrobnosti servisu.

100% záruka spokojenosti

Spokojený zákazník je pro nás prioritou. Garantujeme 100 % funkčnost kola po servisu. Pokud jste po provedení servisu s čímkoliv nespokojeni, ozvěte se, a my to napravíme.

Pravidelně školení mechanici

Všichni Bikefix mechanici jsou proškoleni pro jednotlivé druhy oprav. Vybraní mechanici, kteří provádějí opravy odpružených komponent, absolvují speciální školení u specializovaného zahraničního partnera. Mají k dispozici trvalou a aktualizovanou podporu. Jen tak lze zaručit zvládnutí oprav širokého sortimentu odpružených vidlic a tlumičů různých výrobců.

Káva a WIFI zdarma

V servisu Bikefix vám vždy nabídnou výbornou kávu a připojíte se k internetu. Dejte si kafe s mechanikem a získejte nějaké typy pro údržbu a používání vašeho kola, lyží nebo snowboardu.

Konkurenceschopné ceny

Ceny všech servisních úkonů budete znát předem. Mechanik vás vždy před započetím prací bude kontaktovat a sdělí vám konečnou cenu úkonu. Základní ceny servisních balíčků a normované ceny servisních prací jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Servis pro firmy

Bikefix nabízí velkým i malým firmám dodávku, a pravidelný servis flotil jízdních kol přímo ve vašem podniku. A to jak formou benefitu pro vaše zaměstnance, tak jako dopravního prostředku po vašem závodě. Zdravý životní styl zaměstnanců a ekologický způsob přepravy podporuje řada moderních firem.

Event Support

Bikefix servisně podporuje akce a závody objednejte si servis a asistenci mechanika na vašich závodech nebo firemním teambuildingu.

Lokální vlastník

Pod cedulí Bikefix vždy najdete člověka, který žije a pracuje v místě, kde nabízí své služby! Flexibilní svozová služba šetří zákazníkům maximum jejich času.